Huawei Honor Band 4 Running Edition Bileklik Kırmızı
Huawei Honor Band 4 Running Edition Bileklik Kırmızı
207.58 TL
207.58 TL
Havale/EFT Fiyatı:197.21 TL(%5 İndirim)
Adet
Aynı gün 15:00'a kadar kargo yapıyoruz.
En geç 23-01-2019 'a kadar kargoya verilecektir.(Ücretsiz Kargo)
Ürün Açıklamaları
Marka Adı:Huawei
Kılıf Malzeme:PlastikBand
Malzeme:Silika
Fonksiyon:Adım ölçer ,Uyku takip,Takvim,Push Mesaj bildirimi,Sosyal Medya Bildirimleri,Çalarsaat,Hatırlatıcı ,hafta,Çağrı görüntüleme
Su geçirmez Sınıf: Profesyonel Su Geçirmez
Ekran Türü:LED
Model:Honor Band 4 Running Version
Uyumluluk:Tüm akıllı telefonlar

Adından da anlaşılacağı gibi, Honor Band 4 Running Edition, profesyonel koşucular tarafından talep edilen verilere daha fazla odaklanmaktadır. Bu yüzden, tesadüfen değil, bu grubun en büyük özelliği, sadece bileğe değil aynı zamanda ayağa da giyilebilmesi. Dahası, normal varyantın neredeyse yarısı olan 0.5 inçlik bir ekranla geliyor.

Honor Band 4 Running Edition'ın yedi spor endeks verisini tespit edebilen ve ulusal profesyonel spor bilimsel araştırma kurumları tarafından teknik olarak desteklendiği altı eksenli bir sensör kullandığı da bildiriliyor. Çalışma parametreleri için bilimsel olarak yorum yapar ve hareket önerileri sunar ve çalıştırırken yaralanma riskini azaltmak için kullanıcıları geliştirir.

Paket, bilekliği, bileklik gövdesini, ayakkabı tokasını ve şarj cihazını içerir.


Smartband sadece 17 gram ağırlığında. Bu nedenle, çok hafif ve herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan uzun süre giyilebilir.

Honor Band 4 Running Edition, çok kompakt olan OLED'den yapılmış 0,5 inç ekran kullanıyor. Ayrıca, ekran üzerinde çalışmaktan sorumlu olan bir ön dairesel dokunmatik düğme de vardır.

Yandan görülebileceği gibi, bilekliğin görünümü kemerli bir tasarım kullanır. Bu yüzden bilekliği ile daha sıkı bir şekilde entegre edilebilir. Yorucu egzersiz sırasında düşmez ve estetiği arttırır.

Bileklik oldukça sportif görünüyor. Cilt dostu bir TPU malzemesi kullanır. Yuvarlak delikli tasarım, farklı bileklere uyum sağlamak için uygundur ve egzersiz sırasında oluşturulan terin boşaltılması için faydalıdır. Ayrıca, iki renkli enjeksiyon kalıplama işlemi kullanılır.

Ayakkabıya sabitlemek için, özel tokası vardır.

Honor Band 4 Running Edition Yazılımı
Honor Band 4 Running Edition'a bağlanmak için Bluetooth'u açın ve Huawei'nin Spor Sağlık Uygulamasını kullanın.

Bilekliği bağladıktan sonra, koşu, yürüyüş, binicilik vb. Gibi adım sayısı, mesafe, sıcaklık ve çeşitli antrenman modları gibi spor verilerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, antrenmana başladıktan sonra geçen mesafeyi otomatik olarak hesaplar.

Uygulama arayüzüne girdikten sonra, hareketsiz hatırlatma, çalar saat, mesaj bildirimi, kalori tüketimi, bilek ekranını kaldırma, takma yöntemi (bilek üzerinde veya ayakkabıda) gibi çeşitli ayarlamalar yaparsınız.

Buna ek olarak, mesaj hatırlatma ile ilgili olarak, Honor Band 4 Running Edition alarm saatini, gelen aramayı, WeChat, QQ, SMS, vb. Gösterir. Yeni bir mesaj olduğunda, bir titreşim hatırlatıcısı gönderir. Nişdeki diğer modeller gibi, aramayı reddetmek için bileziği kullanabilirsiniz. Hem iOS hem de Android'i destekler.

Onur Grubu 4 Koşu Sürümü Gerçek Deneyim
Honor Band 4 Running Edition altı eksenli bir sensör kullanır, spor bileziklerin çoğunda sadece döngüleri ve adımları hesaplayabilen üç eksenli sensörleri (üç eksenli ivmeölçerler) bulunur. Bu yüzden Honor, üç eksenli ivmeölçere üç eksenli bir jiroskop ekledi. Altı eksenli bir sensör ve yüksek hassasiyetli bir algoritma kullanarak mesafe, uzunluk ve açı değerleri doğru bir şekilde hesaplanabilir.

Üç eksenli hızlandırıcının, XYZ'nin eksenel yönündeki ivmeyi (üç boyutlu alanın üç yönü, ön, arka, sol / sağ) algılamaktan sorumlu olduğu belirtilmelidir. Üç eksenli jiroskop sırasıyla sırasıyla rulo (sol ve sağ eğim), zift (ileri ve geri eğim) ve esnektir (sola ve sağa sallanan dinamik bilgi). Bu nedenle, Honor Band 4 Koşu Sürümü, adım frekansı, adım uzunluğu, iniş modu, dönüş açısı, zemin etkisi, yer teması süresi ve eversiyon aralığının 7 profesyonel koşu verisi takibini gerçekleştirebilir.

Bir spor bilezik olarak, Honor Band 4 Koşu Sürümü ile sıradan sürüm arasındaki en büyük fark, iki giymenin iki yolu olduğudur. Bileğe takmanın yanı sıra, ayakkabının üzerindeki bandı işaretçi ok yönünde ayak parmağına doğru sabitleyebilirsiniz. Aynı zamanda, bileklik ana gövdesi, koşu ayakkabısı tokasının metal temasına karşılık gelen bileklikten çıkarılır. İşlem tamamlandığında, Honor Band 4 Running Edition otomatik olarak 'koşu moduna geçecektir.

İşlem tamamlandıktan sonra, koşu tarihini duraklatmak için daire düğmesine uzun basın veya bileziği doğrudan çıkarın. Bu, bilezik modunu otomatik olarak geri yükler ve uygulamadaki çalışan verileri görüntüler.

Uygulama verileriyle birlikte, bilezik yedi profesyonel koşu parametreleri sağlayacaktır. Aynı zamanda, Ulusal Spor Bürosu bilimsel araştırma kurumlarının, kullanıcıların çalışmasına izin verecek en bilimsel yolu kullanarak analiz ve tavsiyelerde bulunacaktır. Çalışan duruş parametreleri sayesinde, kullanıcı yalnızca çalışma verimliliğini arttırmaz, aynı zamanda koşu sırasında kas ve eklemlerin yaralanma riskini de azaltır.
Altı eksenli algılayıcı kova ile, kullanıcının iniş zamanı ve iniş tipi koşarken daha kesindir. Çalışma sırasındaki dönüş açısı ve dönüş açısı gibi profesyonel veriler de altı eksenli sensör altında gerçekleştirilmelidir.

Çalışırken, bir akıllı telefon taşımanıza gerek olmadığını söylemeye değer. Hareket verilerini hesaplamak için sadece bileklik gövdesine ihtiyacınız var. Çalışan verileri tamamlamak için mobil uygulamayı yenileyin.

Ayrıca, resmi bilgilere göre, Honor Band 4 Koşu Sürümü, altı eksenli sensör ve koşu duruş algoritması sayesinde% 97'den fazla hesaplanan koşu mesafesi doğruluğu sağlar.

Bu bir smartband. Bu nedenle, ekranda görüntülenen birçok ortak veriyi görmek mantıklıdır. Honor Band 4 Running Edition’a gelince; güç, zaman, tarih ve aynı zamanda basamaklar, mesafe, sıcaklık, uyku vb. Bilgileri sağlayabilir.

Bir spor bilezik olarak, kahramanımız su geçirmezdir. 50 metre su geçirmezdir. Böylece, havuzda yüzerken, vb. Duşta kullanabilirsiniz.


Honor Band 4 Running Edition, yüksek performanslı ve düşük güçlü bir işlemci kullanıyor. Resmen 21 gün bekletilebileceği ve normal olarak kullanırken 2 hafta (14 gün) çalışabileceği söyleniyor.

Bilekliğin pil ömrünün özel olması nedeniyle (çok uzun), sadece% 100'lük bir geri kalan güç olduğunda iki gün test ettik.Test sırasında, ayakkabı giyerken her gün 2 saat test edildi. Böylece güç% 90'a düştü.

Bu 15 gün hayatta şarjsız kullanabilirsiniz anlamına gelir.


Honor Band 4 Koşu Sürümü koşucu için en büyük yardım olduğunu söylemek abartı olmaz. Özellikle iki aşınma yöntemi nedeniyle daha cazip hale geliyor. 7 profesyonel koşu verisi, egzersizlerinizi analiz etmek için oldukça yeterli olup, öneriler koşu veriminizi arttırmanıza yardımcı olacaktır. Böylece, ortak bir smartband olan Honor Band 4 Running Edition, her zaman yanınızda olan çok faydalı bir arkadaş ve eğitmendir.
Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3
110.42 TL 221 TL
74.88 TL 225 TL
VakıfBank (Yeni sistem POS)
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3
-- -- -- --
-- -- -- --
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
YORUMLARA GÖZ ATIN
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Sizin İçin Tavsiye Edilenler
Olix Z40 Plus Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız ve Tansiyon Ölçer Yeşil
166.04 TL
166.04 TL
Olix Z40 Plus Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız ve Tansiyon Ölçer Turuncu
166.04 TL
166.04 TL
Olix Z40 Plus Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız ve Tansiyon Ölçer Mavi
166.04 TL
166.04 TL
Olix Z40 Plus Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız ve Tansiyon Ölçer Siyah
166.04 TL
166.04 TL
% 23
Huawei Band A2 Akıllı Bileklik Siyah
228.35 TL
176.43 TL
Olix Y7 Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız Ölçer Kırmızı
166.04 TL
166.04 TL
Olix Y7 Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız Ölçer Mavi
166.04 TL
166.04 TL
Olix Y7 Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız Ölçer Siyah
166.04 TL
166.04 TL
Olix M19 Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız Ölçer Yeşil
176.43 TL
176.43 TL
Olix A6 Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız Ölçer Turuncu
114.12 TL
114.12 TL
Olix A6 Smart Watch Akıllı Saat Suya Dayanıklı Nabız Ölçer Siyah
114.12 TL
114.12 TL
Fundo M3 Akıllı Bileklik Su Geçirmez Renkli Ekran Siyah
77.78 TL
77.78 TL
MyBand SB-03 Oled Akıllı Bileklik Saat Su Geçirmez Nabız ve Tansiyon Ölçer Turkuaz
163.97 TL
163.97 TL
MyBand SB-03 Oled Akıllı Bileklik Saat Su Geçirmez Nabız ve Tansiyon Ölçer Siyah
163.97 TL
163.97 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.