Menu
Your Cart

İPhone XS Max Ekran Koruyucu

Üretici: Benks Model: 6948005945947
Tam kaplamalı kavisli kenar tasarımıParmak izini en aza indirgeyen yüzeyYüksek çözünürlükKırılmaya karşı kenar kısımlar0.3mm İnceliği sayesinde hassas dokunuşlarBeş koruma katmanıUltra hassas kesim tekniğiHidrofobik ve oleofobik kaplama..
61,90TL
Üretici: Benks Model: 6948005945855
Tam kaplamalı kavisli kenar tasarımıParmak izini en aza indirgeyen yüzeyYüksek çözünürlükKırılmaya karşı kenar kısımlar0.3mm İnceliği sayesinde hassas dokunuşlarBeş koruma katmanıUltra hassas kesim tekniğiHidrofobik ve oleofobik kaplama..
61,90TL
Üretici: Baseus Model: 550204
ORİJİNAL BASEUS ÜRÜNÜDÜREKRANA KARŞIDAN BAKILDIĞINDA NORMAL PARLAKLIKTA, YANLARDAN BAKILDIĞINDA SİYAH EKRAN GÖSTEREN EKRAN KORUYUCUDUR. BÖYLELİKLE SİZİN DIŞINIZDAKİ KİŞİLERİN TELEFONDA NE İŞ İLE UĞRAŞTIĞINIZI GÖRMESİ İMKANSIZDIR BİLDİGİNİZ EKRAN KORUYUCULARINI UNUTUNCİHAZINIZIN ÖN YÜZÜNDEK..
71,91TL
Üretici: Baseus Model: 550201
​​ORİJİNAL BASEUS ÜRÜNÜDÜRBİLDİGİNİZ EKRAN KORUYUCULARINI UNUTUNCİHAZINIZIN ÖN YÜZÜNDEKİ MİKROFON KISMI İÇİN ORİJİNAL METAL ÇERÇEVE,142 TOZ GEÇİRMEZ DELİKPÜRÜZSÜZ VE HASSASYENİ GÜNCELLEME İLE GERÇEK TAM EKRAN KORUMAORİJİNAL EKRAN GARANTİ EDEN YÜKSEK ŞEFFAFLIKGERÇEK TAM EKRAN ÖRTÜSÜ İLE HÜCRESEL TOZ ..
71,91TL
Üretici: Baseus Model: 550207
​​ORİJİNAL BASEUS ÜRÜNÜDÜRBLUERAY KORUMASI İLE CİHAZINIZDAN GELEN ZARARLI IŞINLARI ENGELLER BİLDİGİNİZ EKRAN KORUYUCULARINI UNUTUNCİHAZINIZIN ÖN YÜZÜNDEKİ MİKROFON KISMI İÇİN ORİJİNAL METAL ÇERÇEVE,142 TOZ GEÇİRMEZ DELİKPÜRÜZSÜZ VE HASSASYENİ GÜNCELLEME İLE GERÇEK TAM EKRAN KORUMAORİJİNAL EKRAN..
94,41TL
Üretici: Baseus Model: 540072
​ORJİNAL BASEUS ÜRÜNÜDÜRELEKTRONİK SPORT BİR DOKUNUŞ İLE SAĞLAM TEMPERED EKRAN KORUYUCUGELİŞTİRİLMİŞ BUZLU KAPLAMA,HASSAS VE PÜRÜZSÜZHASSAS DOKUNMATİK VE KAYGAN ZEMİNİ SAYESİNDE ÇOK DAHA RAHAT BİR ŞEKİLDE İŞLERİNİZİ HALLEDEBİLİRSİNİZPARMAK İZLERİNE KARŞI DAYANIKLIKAVİSLİ TASARIMI SAYESİNDE KENAR KIS..
80,91TL
Üretici: Olix Model: 539878
​​​​​​​​​​ZORE FİBER NANO EKRAN KORUYUCUFULL NANO ÖZELLİĞİ SAYESİNDE EKRANDAKİ EĞİMLERE YAPIŞMAKTADIR.MODELLERE GÖRE RENK SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.ULTRA ESNEKÜST DÜZEY EKRANA YAPIŞMA ÖZELLİĞİTempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere..
49,90TL
Üretici: Olix Model: 539519
​​​ZORE ETO CAMYENİ ETO CAM İLE KARŞINIZDAYIZDİĞER CAMLARA GÖRE ÇOK DAHA GÜÇLÜ VE EKRANI TAM KAPLARKENAR KISIMLARIN KIRILMASINA KARŞI DAHA GÜÇLÜ9H SAĞLAMLIK SAYESİNDE KORKUSUZCA CİHAZINIZI TAŞIYABİLİRSİNİZDİĞER PLASTİK EKRAN KORUYUCULARA GÖRE CAM OLMASINDAN DOLAYI DAHA NET BİR GÖRÜNTÜ ALIRSINIZSADE ..
32,90TL
Üretici: Olix Model: 536380
​​​EKONOMİK PRİVACY CAM EKRAN KORUYUCUEKRANA KARŞIDAN BAKILDIĞINDA NORMAL PARLAKLIKTA, YANLARDAN BAKILDIĞINDA SİYAH EKRAN GÖSTEREN EKRAN KORUYUCUDUR.BÖYLELİKLE SİZİN DIŞINIZDAKİ KİŞİLERİN TELEFONDA NE İŞ İLE UĞRAŞTIĞINIZI GÖRMESİ İMKANSIZDIRGÖZLERİNİZİ KORURHD ŞEFFAF CAM0.2 MM İNCELİKEKRANINIZA GELE..
35,90TL
Üretici: Olix Model: 536101
​​​ZORE 5D PRİVACY CAM EKRAN KORUYUCUEKRANA KARŞIDAN BAKILDIĞINDA NORMAL PARLAKLIKTA, YANLARDAN BAKILDIĞINDA SİYAH EKRAN GÖSTEREN EKRAN KORUYUCUDUR.BÖYLELİKLE SİZİN DIŞINIZDAKİ KİŞİLERİN TELEFONDA NE İŞ İLE UĞRAŞTIĞINIZI GÖRMESİ İMKANSIZDIRGÖZLERİNİZİ KORURHD ŞEFFAF CAM0.2 MM İNCELİKEKRANINIZA GELEB..
74,90TL
Üretici: Baseus Model: 536015
​​​ORJİNAL BASEUS ÜRÜNÜDÜR   0,3MM KALINLIĞINDADIR   YÜKSEK KALİTELİ CAM EKRAN KORUYUCUDUR.   GÖRÜNMEZLİK (ANTİ-SPY) ÖZELLİĞİ İLE EKRANIN YAN TARAFLARDAN GÖRÜNMESİNİ ENGELLER.   SERT KENARLI, KAVİSLİ EKRANA SAHİPTİR   CİHAZINIZIN EKRANINA TAM OLUR   TÜM EĞİMLERİ KAPLAR..
89,91TL
Üretici: Olix Model: 535765
​​KAVİSLİ ARKA EKRAN KORUYUCUDURRENK GEÇİŞLERİNE SAHİP AYNALI TASARIMDIRCİHAZIN ARKA KISMINA TAM UYUM SAĞLARCİHAZINIZIN KASASINA GELEBİLECEK DARBELERİ ÖNLERFARKLI BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRIRTÜRÜEkran KoruyucuMODELİArka CamKAPASİTEUSB ÇIKIŞ SAYISIÇIKIŞ VOLTÇIKIŞ AMPER..
44,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 53 (5 Sayfa)