Menu
Your Cart

Samsung Galaxy S9 plus Ekran Koruyucu

Üretici: Olix Model: 539323
​​ZORE SHOCK TPU NANO EKRAN KORUYUCU BİLDİĞİNİZ NANOLARI UNUTUN!! BU NANO KORUYUCU TPU MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR. EKRAN KENAR EĞİMLERİNİ KOMPLE KAPLAR. PARMAK İZİNİZİ EN AZ SEVİYEYE İNDİRECEK YUMUŞAK YÜZEYE SAHİPTİREKRAN ÇİZİLMELERİNİ VE KIRILMALARINI EN AZA İNDİRİR VE BU DARBELERE..
59,90TL
Üretici: Olix Model: 531778
​​ZORE SHOCK TPU NANO EKRAN KORUYUCU BİLDİĞİNİZ NANOLARI UNUTUN!! BU NANO KORUYUCU TPU MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR. EKRAN KENAR EĞİMLERİNİ KOMPLE KAPLAR. PARMAK İZİNİZİ EN AZ SEVİYEYE İNDİRECEK YUMUŞAK YÜZEYE SAHİPTİREKRAN ÇİZİLMELERİNİ VE KIRILMALARINI EN AZA İNDİRİR VE BU DARBELERE..
59,90TL
Üretici: Olix Model: 530653
ZORE' DEN 3D SHORT CURVE NANOÇOĞU KULLANICININ UZUN ZAMANDIR MERAKLA BEKLEDİĞİ ÜRÜN;EĞİMLİ NANO EKRAN KORUYUCUNANO EKRAN KORUYUCULARIN EĞİMLİ OLANI YOK MU? SORUSUNA SON!EDGE CİHAZLAR İÇİN EKRAN KORUYUCU KALKMA DERDİNE SON!EKRAN KENARLARIM AÇIK KALIYOR DERDİNE SON!BU EKRAN KORUYUCU BU SORUNLARINIZI K..
149,90TL
Üretici: Olix Model: 530126
​ZORE 3D SHORT GLASS​-Cam ekran koruyucunun özelliği, cihazınıza taktığınızda, eğimli kısımları tam kapatmaz,eğimin yarısına kadar kaplar böylelikle bu tarz cihazlarda yaşanan; kılıf takınca camı kaldırma sorununu ortadan kaldırır.Tempered Glass:Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek dereced..
54,90TL
Üretici: Olix Model: 530070
​VOV SERİES CURVE GLASS​-Kenarları eğimli ekran koruyucudur, cihazın ekran eğimlerini kaplar-A kalite malzeme ve oldukça güçlü bir yapışma sağlar-Ekranınıza taktığınızda orjinal ekran görüntüsü verir, ekran koruyucu olduğu anlaşılmazDiğer camlara göre daha az aşınma yapar.Kaliteli yüksek HD görüntü...
64,90TL
Üretici: Olix Model: 528934
​ÜST DÜZEY EKRANA YAPIŞMA ÖZELLİĞİEĞİMLİ CAMDIR, EKRAN KENARLARI DAHİL EKRAN KORUYUCUNUN HER KISMI EKRANA YAPIŞMAKTADIRULTRA YÜKSEK KALİTETempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer..
194,90TL
Üretici: Baseus Model: 528114
​​ORJİNAL BASEUS ÜRÜNÜDÜRFARKLI OLUN, FARK YARATIN!!!0,2mm inceliğindedir,Baseus Camera ScreenKamera Camınızın çizilmesini engellerTÜRÜEkran KoruyucuMODELİTamperli CamKAPASİTEUSB ÇIKIŞ SAYISIÇIKIŞ VOLTÇIKIŞ AMPER..
35,91TL
Üretici: Olix Model: 527706
​​​​​​​​​​​​​360 Ön-Arka Ekran Koruyucu Film Jelatin; yumuşak bir yapıya sahip olduğundan cihazınızın yüzeyini daha iyi kavrar. silikon yapısı sayesinde çizik oluşumunu engeller darbe absorve özelliğine sahiptir.Cam ekran koruyucu değildir.Cihazınızın ekran tasarımına uygun olarak üretilmi..
54,90TL
Üretici: Olix Model: 527686
​​360 Ekran Koruyucu Film Jelatin; yumuşak bir yapıya sahip olduğundan cihazınızın yüzeyini daha iyi kavrar. silikon yapısı sayesinde çizik oluşumunu engeller darbe absorve özelliğine sahiptir.Cam ekran koruyucu değildir.Cihazınızın ekran tasarımına uygun olarak üretilmiştir ve eğimleri ka..
39,90TL
Üretici: Baseus Model: 527092
​​BASEUS 0.3 MM ALL SCREEN ARC-SURFACE TEMPERED GLASS0.3 MM KALINLIĞINDADIRCİHAZINIZIN EKRANI TAM KAPLAREKRANINIZIN EĞİMLİ KISIMLARINA KADAR KAPLAR VE DAHA CANLI GÖRÜNÜM VERİREKRAN RENKLERİNİZ DAHA CANLI VE PARLAK DURUR.DOKUNMATİK HASSASİYETİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK YARATMAZEKRANA ALINAN DARBE DU..
89,91TL
Üretici: Olix Model: 526291
-Cam ekran koruyucunun özelliği, cihazınıza taktığınızda, eğimli kısımları tam kapatmaz,eğimin yarısına kadar kaplar böylelikle bu tarz cihazlarda yaşanan; kılıf takınca camı kaldırma sorununu ortadan kaldırır.Tempered Glass:Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere day..
66,90TL
Üretici: Olix Model: 526254
ZORE 2 in 1 ÇİFTLİ FULL BODY EKRAN KORUYUCUCAM EKRAN KORUYUCU DEĞİLDİR;SİLİKON YAPISI SAYESİNDE EKRANINIZI ÇİZİLMELERE VEYA DERİN ÇİZİKLERE KARŞI ETKİLİ KORUMA SAĞLAR.EKRANINIZA TAKTIĞINIZ BİLE BELLİ OLMAZ, EKRAN GÖRÜNTÜSÜ VERİR.CİHAZINIZIN EKRANINI, KASASINI VE YAN TARAFLARINI TAM KAPLARPARLAK YÜZE..
49,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)