Phone
Hafta içi
10:00 - 17:00

0850 434 00 63

Ürün Kategorileri
  • Telefon Kılıfı
  • Telefon Bataryası
  • Şarj Aleti
  • Kulaklıklar
  • Ekran Koruyucu Cam
  • Taşınabilir Şarj Cihazları
  • Tamamlayıcı Ürünler
  • Veri Depolama Ürünleri
media
26.02.2017

Alcatel Shine Lite Cep Telefonu

Cep telefonu kullanıcılarının büyük bir kısmı günümüzde telefon arayışına girdikleri zaman önceliği tasarımın güzelliğine vermekte. Bu konudaki isteğin her geçen gün artmaya başlaması ile birlikte ise telefon üreticileri mümkün olan en iyi tasarıma ve özelliklere sahip olan cep telefonlarını birbiri ardına üretmeye çalışıyorlar.

Devamı
media
17.02.2017

Lenovo Moto G4 Plus Cep Telefonu Özellikleri

Cep telefonu dünyasında her geçen gün birbirinden farklı gelişmeler kendini göstermekte. Bu gelişmeler ışığında insanlar onların isteklerini en iyi şekilde karşılayacağına inandıkları modelleri inceleyerek bunlar arasından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar. 

Devamı
media
08.02.2017

Huawie Honor Magic Cep Telefonu

Uzakdoğu’nun teknoloji devlerinden Huawei, akıllı cep telefonu sektörü içerisinde adından söz ettirmek adına Honor Magic’i teknoloji severlerin beğenisine sundu. Oval ve zarif tasarımı ile rakiplerinden kendini sıyırmayı başaran cep telefonunda ovallik aynı zamanda ekran köşelerinde de kendini gösterince...

Devamı
media
08.02.2017

HTC 11 Cep Telefonu Özellikleri

Son dönemlerde akıllı cep telefonu piyasasına oldukça etkili bir şekilde giriş yapmayı başaran HTC, birbiri ardına çıkartmış olduğu akıllı cep telefonları ile amiral gemilerini ciddi anlamda güçlendiriyor. Şimdilerde ise yeni cep telefonu HTC 11 ile birlikte yine adından en fazla söz ettiren cep telefonları arasında kendine yer buluyor. 

Devamı
media
26.01.2017

Lenovo Moto Z Cep Telefonu Özellikleri

Sahip olduğu modlar ile dünyada bir ilk olan Moto Z, askeri uçaklarda kullanılmakta olan alüminyum ve paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiştir. Böylece hem jilet kadar ince gövdesi hem de dayanıklı yapısı ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Ultra hafif 5.5 inç Quad HD AMOLED ekranı ve 5.2 ince yapısı ile ...

Devamı
media
26.12.2016

Sony Xperia XZ Cep Telefonu

Son dönemlerde teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği modellerden biri olan Sony Xperia XZ, onların bu isteklerine yanıt vermek adına nihayet karşılarına çıktı. Cep telefonunun görünüşü oldukla etkileyici. Ele rahatça oturabilmesi adına özel olarak tasarlanan cep telefonda parmak izi okuyucu ve ön tarafta beklentileri ...

Devamı
media
22.11.2016

Son Beş Yılın En İyi Akıllı Telefonları

Geçmiş dönemlerin aksine artık insanlar cep telefonu tercihi yapmak istedikleri zaman bunun için akıllı cep telefonlarını inceliyor. Böyle olunca da markalar her geçen gün birbirinden farklı cep telefonu modellerini onların beğenisine sunuyor. Telefonju ailesi olarak sizler için son 5 yılın en iyi akıllı telefonlarını araştırdık. 

Devamı
media
10.11.2016

İşimize Yarayacak 10 İlginç Cep Telefonu Uygulaması

Akıllı cep telefonlarının bu denli fazla tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin başında hiç şüphesiz ki kullanılabilen uygulamalar gelmekte. Cep telefonu uygulaması kullanılarak pek çok şey oldukça kolay bir şekilde yerine getirebiliyor. Telefonju olarak sizler için en ilginç 10 mobil uygulamayı araştırdık,işte en ilginç 10 mobil uygulamalar;


Devamı
media
08.11.2016

Kablosuz Şarj Aleti Teknolojisi

Akıllı cep telefonlarının kullanımının hiç olmadığı kadar artmaya başlaması sonrasında artık insanlar birçok farklı işlemi bu telefonlar üzerinden hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla gerçekleştiriyorlar. Ancak pek çok şeyi aynı anda yapan bu cep telefonlarının büyük bir kısmı söz konusu şarj olduğu zaman sınıfta kalıyor.

Devamı
media
08.11.2016

Apple Iphone 7 ve 7 Plus Cep Telefonu

Şüpheiz ki İPhone, ortaya çıktığı ilk günden bu yana kendine ait bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmış,cep telefonu markalarından bir tanesi olarak bilinmekte. Bundan dolayı da İPhone serisi ile alakalı ortaya çıkan her türlü yenilik kullanıcıları tarafından büyük bir merak ile beklenmekte.

Devamı