Phone
Hafta içi
10:00 - 17:00

0850 434 00 63

Ürün Kategorileri
  • Telefon Kılıfı
  • Telefon Bataryası
  • Şarj Aleti
  • Kulaklıklar
  • Ekran Koruyucu Cam
  • Taşınabilir Şarj Cihazları
  • Kablo ve Dönüştürücüler
  • MARKALARÜretici Listesi
media
26.12.2016

Sony Xperia XZ Cep Telefonu

Son dönemlerde teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği modellerden biri olan Sony Xperia XZ, onların bu isteklerine yanıt vermek adına nihayet karşılarına çıktı. Cep telefonunun görünüşü oldukla etkileyici. Ele rahatça oturabilmesi adına özel olarak tasarlanan cep telefonda parmak izi okuyucu ve ön tarafta beklentileri ...

Devamı
media
22.11.2016

Son Beş Yılın En İyi Akıllı Telefonları

Geçmiş dönemlerin aksine artık insanlar cep telefonu tercihi yapmak istedikleri zaman bunun için akıllı cep telefonlarını inceliyor. Böyle olunca da markalar her geçen gün birbirinden farklı cep telefonu modellerini onların beğenisine sunuyor. Telefonju ailesi olarak sizler için son 5 yılın en iyi akıllı telefonlarını araştırdık. 

Devamı
media
10.11.2016

İşimize Yarayacak 10 İlginç Cep Telefonu Uygulaması

Akıllı cep telefonlarının bu denli fazla tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin başında hiç şüphesiz ki kullanılabilen uygulamalar gelmekte. Cep telefonu uygulaması kullanılarak pek çok şey oldukça kolay bir şekilde yerine getirebiliyor. Telefonju olarak sizler için en ilginç 10 mobil uygulamayı araştırdık,işte en ilginç 10 mobil uygulamalar;


Devamı
media
08.11.2016

Kablosuz Şarj Aleti Teknolojisi

Akıllı cep telefonlarının kullanımının hiç olmadığı kadar artmaya başlaması sonrasında artık insanlar birçok farklı işlemi bu telefonlar üzerinden hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla gerçekleştiriyorlar. Ancak pek çok şeyi aynı anda yapan bu cep telefonlarının büyük bir kısmı söz konusu şarj olduğu zaman sınıfta kalıyor.

Devamı
media
08.11.2016

Apple Iphone 7 ve 7 Plus Cep Telefonu

Şüpheiz ki İPhone, ortaya çıktığı ilk günden bu yana kendine ait bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmış,cep telefonu markalarından bir tanesi olarak bilinmekte. Bundan dolayı da İPhone serisi ile alakalı ortaya çıkan her türlü yenilik kullanıcıları tarafından büyük bir merak ile beklenmekte.

Devamı
media
27.07.2016

LG TONE PLATİN ™ Kablosuz Stereo Kulaklık

İşte karşınızda İnce ve Ergonomik Tasarım a sahip LG TON PLATİN Kablosuz Stereo Kulaklık .

Kablosuz kulaklık devri başladığı günden beri firmalar çeşitli tasarım ve özelliklere sahip ürünleri piyasaya sürerek bu kulvarda amansız bir yarışa girmiş bulunmaktalar.

Devamı
media
23.06.2016

360° Ses Teknolojisi

Hızlı bir şekilde gelişen teknoloji dünyası son kullanıcının ilgisini çekmek için sadece tasarıma odaklanmamakta , aklınıza gelebilecek her kulvarda ve her türlü ihtiyaç için çalışmalar yapılmakta bunlardan biride Ses sistemlerindeki buluşlar .

Devamı
media
20.06.2016

Sanal Gerçeklik

Latince "virtualis" kelime kökeninden gelen sanallık, kavram olarak; var olmayan ancak sanrılarla var olduğu kabul edilen şeyler için kullanılmıştır. Türk Dil Kurumu 'nun karşılığını "sanal" olarak belirlediği "virtual" kelimesi, gerçekte var olmayan kavramlar, olgular ve mekanlar için kullanılmaktadır...

Devamı
media
19.05.2016

LG G5 Cep Telefonu Özellikleri

telefonju.com.tr olarak bu yazımızda LG’nin yenı modelı Lg G5 inceleyeceğiz.

Oldukça şık ve yeni bir tasarıma sahip olan LG G5 cep telefonu, tasarımından ziyade aksesuarlarıyla ses getireceği gözüküyor.

Devamı
media
17.04.2016

Telefon Kılıfı Modelleri ve Özellikleri

Her birimiz, günlük yaşantımızda birbirinden farklı telefon kılıfı çeşidi ile karşılaşmaktayız. Bazı telefon kılıfları birbirinden alacalı renklerde olabilirken, bazıları da sıradışı görünüşleri dikkatimizi çekemektedir.
Peki bu kılıflar neden tercih edilmektedir ve özellikleri nelerdir?

Devamı