İşimize Yarayacak 10 İlginç Cep Telefonu Uygulaması
Phone
Hafta içi
10:00 - 17:00

0850 532 9868

Ürün Kategorileri
media

Akıllı cep telefonlarının bu denli fazla tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin başında hiç şüphesiz ki kullanılabilen uygulamalar gelmekte. Cep telefonu uygulaması kullanılarak pek çok şey oldukça kolay bir şekilde yerine getirebiliyor.

Evernote, sürekli cep telefonundan not alan insanlara bu konuda oldukça farklı bir deneyim sunmakta.
AppLock, oldukça basit ancak etkileyici bir uygulama. Bununla birlikte istenilen uygulamalar kilit altına alınarak başkalarının ulaşması engellenmiş oluyor.


Mightytex, sürekli mesajlaşan ancak telefonuna bakarak zaman kaybetmek istemeyenler için. Telefona gelecek olan mesajları bilgisayar üzerinden cevaplanmasına imkan tanındığı gibi eski mesajları depolayıp aynı zamanda gelen çağrıların kayıtları da burada tutulmakta. 


Shazam’ın bir benzeri olan Sound Search for Google Play ile artık dinlediğiniz şarkının kime ait olduğunu yalnızca saniyeler içerisinde bulabiliyorsunuz.


Theftie ise çalınan, yeri bulunamayan ya da kaybolan cep telefonunu kilitleyip yerini belirliyor; hatta şüpheli durumda hırsızın selfiesini çekiyor.


Bir internet ağı üzerinden bilgisayar ve android cihaz arasında dosya gönderip almak isteyenler ise WiFi File Transfer uygulamasını kullanabiliyorlar.


Night Mode uygulaması ile de ekranın parlaklık seviyesi istenildiği gibi düşürülebiliyor.


İOS uygulaması olan Taksimetre ile taksi tarifelerini görerek bir yere taksi ile gidileceği zaman ne kadar ücret ödeneceği rahatlıkla öğrenilebilir.


TeamViewer ise İPhone üzerinden nerede olunursa olunsun bilgisayara erişim sağlanmasına yardımcı oluyor.
Son uygulama ise Prisma. Fotoğraflara farklı efektler uygulanmasını sağlayan bu uygulama ile tek bir fotoğraf pek çok farklı sanatçının stili ile hareketlenebiliyor. 


Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Mail adresiniz paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*