Son 5 Yılın En İyi Akıllı Telefonları
Phone
Hafta içi
10:00 - 17:00

0850 532 9868

Ürün Kategorileri
media

Geçmiş dönemlerin aksine artık insanlar cep telefonu tercihi yapmak istedikleri zaman bunun için akıllı cep telefonlarını inceliyor. Böyle olunca da markalar her geçen gün birbirinden farklı cep telefonu modellerini onların beğenisine sunuyor.


Son 5 yılın en iyi akıllı telefonları söz konusu olduğu zaman sağlam metal kasası ve Cortana adlı dijital asistanı ise HTC One M8 listede kendine yer buluyor.


OnePlusOne, 5.5 ekranı ile oldukça uygun fiyatlara insanlara isteklerini vermeyi hedefleyen bir cep telefonu. HTC One M9, bir önceki modele nazaran çok daha iyi işlemcisi ve tasarımı ile beklentileri en iyi şekilde karşılıyor. 


Klasik olarak nitelendirilse de her zaman insanların tercih ettiği markalardan biri olan Blackberyy ise Classic modeli ile birlikte son beş yılın en iyi akıllı telefonları arasında yer alıyor.


Geniş ekranı ve fiziksel trackpad özelliği ile birlikte insanlara istediklerini vermeye devam ediyor. LG G3 ise markanın amiral gemisi olarak telefondan ziyade tablet görüntüsü ile android cep telefonları arasından en iyilerinin başında gelmekte.


İPhone 6 ise çok büyük ekrandan ziyade işlevsel bakımdan yüksek düzeyde şeyler bekleyenlerin isteklerini karşılıyor. Samsung Galaxy Note Edge ise öncelikli olarak ekranı ile insanları kendine hayran bıraktı. Note 4’e benzer özelliklerinin yanı sıra ikincil ekranı da isteğe bağlı olarak kullanılabilmekte. 


Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Mail adresiniz paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*