Menu
Your Cart

General Mobile GM8 GO Ekran Koruyucu

General Mobile GM8 GO Ekran Koruyucu Aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar. General Mobile GM8 GO Ekran Koruyucu Ürünlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Üstelik memnun kalmadığınız General Mobile GM8 GO Ekran Koruyucu ürünlerini 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.
Üretici: Olix Model: 529981
​​​ZORE SHOCK FULL NANO SCREEN PROTECTORNANO DİĞER NANO EKRAN KORUYUCULARA GÖRE EKRAN KENARLARINI DAHA FAZLA KAPLARPARMAK İZİNİZİ EN AZ SEVİYEYE İNDİRECEK YUMUŞAK EKRAN9H SERTLİK DERECESİ İLE EKRANIN SERT NESNELER TARAFINDAN ETKİLİ BİR ŞEKİLDE AŞINMASINI VEYA ÇİZİLMESİNİ ÖNLER.EKRAN ÇİZİLMELERİNİ VE..
49,90TL
Üretici: Olix Model: 528336
​​​​​​​Tempered Glass:Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur.Çizilmeye Dayanıklı:Sertliği 8-9H?dir, bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmez. İnce ve Dokunulur: ..
19,90TL
Üretici: Olix Model: 528335
​​​​​​​​​Tempered Glass:Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur.Çizilmeye Dayanıklı:Sertliği 8-9H?dir, bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmez. İnce ve Dokunulur..
15,90TL
Üretici: Olix Model: 528334
​​​​​​​​​ZORE BLUE NANO TEMPERED SCREEN PROTECTORBUFF  VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ;BLUE NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefon..
17,90TL
Üretici: Olix Model: 528333
​​​​​​​BUFF VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ; NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi k..
18,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)