Menu
Your Cart

İade Taleplerim

KAYITLI ARIZA/İADE FORMLARI

“Değerli müşterimiz iade yada değişimini yapmak istediğiniz ürünü, aşağıdaki formu doldurduktan sonra aras kargo ile 1815748850849 anlaşma numarasına göndermeniz gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz iade yada değişim yapabilirsiniz.

İptal ve İade Prosedürü

Telefonju.com.tr'den satın alacağınız herhangi bir ürünü, 14 gün içerisinde iade etmeniz mümkündür. İadeniz, hangi karttan alışveriş yaptıysanız o karta gerçekleştirilecektir. Havale yada Eft ile ödeme yaptıysanız, IBAN numaranıza iade yapılır.

İade için Dikkat Etmeniz Gerekenler

İade işlemi için ürünün faturasının tam ve tüm nüshalarıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir İade edilecek ürün, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart parçaları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Kargo paketinden kırık/hasarlı çıkan ürünlerin iadesi için kargo elemanına tutanak yazdırmalısınız. Tutanak olmadığı durumlarda paket içerisinden kırık çıkan ürünlerin zararı karşılanmaz. Ürün iadelerini yalnızca ARAS KARGO ile yapabilirsiniz. Bunun dışında gönderilen ürün iadeleri işleme alınmaz. Üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü geri almaz ve ürün bedelini iade etmez. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti firmamız tarafından ödenecektir. Sitedeki görseller temsilidir, resimlerden dolayı doğacak problemlerden firmamız sorumlu değildir.

Sipariş İptali

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçiniz. Mail ile irtibatlarda gecikmeler yaşanmaktadır. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır.

İade numarası istemek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Sipariş Bilgileri
Ürün Bilgileri