Telefonju bilişim hizmetleri olarak, ödeme sistemlerimize ek olarak tahsilatlı gönderi yani kapıda ödeme sisteminide eklemiş bulunmaktayız.


Kapıda ödeme sistemi nedir;

Kapıda ödemeyi seçen müşterilerimiz, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar.Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında sizlerden tahsil eder. Başka bir deyişle, müşteri ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden çalışana yapar. İnternetten alışveriş yapmak istemeyen ve güvenmeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla online olarak alışveriş yapabilmekteler.

Güvenlik;

Kapıda ödeme sisteminin müşterilere sağladığı en büyük avantajlardan biri güvenlik unsurudur.

İnternetten sanal POS’lar üzerinden ödeme işlemlerini yapmak, arka taraftaki yazılımlar ve şifreleme yöntemleri nedeniyle oldukça güvenli olsa da, bu konuda şüpheleri olan müşteriler için kapıda ödeme sistemi, onlara bir avantaj sağlıyor. Müşteriler ürün teslimatında nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabildiği için internet üzerinden kredi kartı bilgilerini paylaşmamış oluyorlar.


Parasını ödediğiniz ürünün teslim edilmeme olasılığını ortadan kaldırır;

Bazı tüketiciler internet üzerinden ödeme yapsalar da ürünlerinin kendilerine teslim edilmeyeceğini ve dolandırılabileceklerini düşünüyor.

Kapıda ödeme sistemi bu gibi durumların da önüne geçmiş oluyor. Tüketicinin içi ürünün eline gelmesiyle beraber rahatlamış oluyor ve bu da bazı tüketicilere daha mantıklı geliyor.


Kapıda ödemede ücretlendirme;

Kapıda ödeme işlemi kargo firması üzerinden yapıldığı için şirketlerin kargo firmalarına belli bir komisyon ödemesi gerekiyor. Buradaki komisyonlar şirket politikalarına göre tüketiciye yansıtılıyor. telefonju.com.tr olarak sitemizden yapacağınız kapıdan ödemeli alışverişlerde, dilerseniz bir dilerseniz yüzlerce ürün satın alın, ek olarak sadece 7 TL ödeme yaparsınız. Bu tutar alışverişinizi tamamladığınızda kapıda ödemeli sistemi seçtiğinizde karşınıza çıkar.


Teslimat süresi ne kadar?

Kapıda ödemeyi seçtiğinizde ürünün teslim tarihinde bir değişiklik olmuyor. Telefonju.com.tr, alışveriş sırasında ürünlerin ne kadar süre içinde size teslim edilebileceğini ya da ürünün kargoya verileceğini belirtirler. Kapıda ödeme işlemini seçtiğiniz için ürünün daha geç ya da erken kargoya verilme durumu olmaz.