Filre ile Ara
Ürün Destek

Telefonunuz için doğru marka ve model ürün seçiminde zorlanıyorsanız, müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.

Ayrıca telefon ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, ilgili ürün sayfasındaki "SORU SOR" butonu ile hızlı bir şekilde bizlere ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.

Xiaomi Mi VR Play 2 Sanal Gerçeklik Gözlüğü
Xiaomi'nin yeni nesil sanal gerçeklik gözlüğü Mi VR Play 2, konforlu kafa bandı, geniş FOV değerine ..
Vr Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kumandası Bluetooth Joistik
Özellikler:Ürün modeli: VR-RemoteEbat: 118mmX33mmX42mmKablosuz Protokolü: Bluetooth 3.0 uyumluKablos..
3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Vr Box Google Cardboard
Akıllı telefonunuzu bir sanal gerçeklik cihazına çeviren 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü: Akıllı Gözlük ..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Teknoloji dünyası her geçen gün ciddi oranlarda yenilikleri bünyesinde barındırıyor. Böyle olunca da teknoloji meraklıları birbirinden farklı yenilikleri inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapmaya başladılar. Özellikle de teknolojiyi yakın bir şekilde takip eden insanlar sanal gerçeklik gözlüğü ile alakalı çok farklı özellikleri incelemeye başladılar. VR Cardboard olarak da bilinen sanal gerçeklik gözlüğü ile beraber sanal gerçeklik oyunlarını oynamak daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oldu. Bu gözlük ile beraber 5.2’’ ekrana kadar olacak Android ya da İOS işletim sistemine sahip olan cep telefonları ile herhangi bir VR uygulaması ya da videosu rahatlıkla izlenebilecektir. 

İnsanların büyük bir kısmı sanal gerçeklik gözlüğünü takmanın zor olduğunu düşünüyorlar. Gerçekte ise durum çok daha farklı. İlk defa bu gözlük takıldığı zaman birkaç dakika hafif bir baş dönmesi yaşamak oldukça olağandır. Her iki işletim sisteminde de kullanılabilmekte olan bu sanal gerçeklik gözlüğü ile beraber artık izlenilen videolar daha öncesinde olmadığı kadar gerçek şekilde insanların karşılarına çıkmış olacak. Bununla beraber sanal gerçeklik gözlüğü ile birbirinden farklı oyunları oynamak mümkün. Bunun için yapılması gereken şey ise uygulama mağazalarından doğru uygulamaları bulmak olacak. Her bir detayın üzerinde başarılı şekilde durulmasından sonra ise artık insanlar istedikleri oyunları ve videoları sanki içerisindeymişçesine izleme ve oynama imkanına sahipler.