1. Satın aldığım ürün ne zaman kargolanır?

Hafta içi saat 15:00 kadar satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargolanır. Cuma günü 15:00’ dan sonra vereceğiniz siparişler ise P.tesi günü kargolanır.

2. Satın aldığım ürün ulaşmazsa ne yapmalıyım?

Satın alacağınız ürünün adresinize zamanında ulaşması için adres ve irtibat bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun.

Ürünü satın aldıktan sonra adresinizi değiştirmek isterseniz, yeni adresinizi bize mesaj göndererek iletebilirsiniz. Bana Özel sayfanızdan adres bilgilerini güncelleyebilir veya yeni adres girebilirsiniz. 

Tüm bunlara rağmen satın aldığınız ürün size ulaşmazsa bilgi@telefonju.com.tr adresinden müşteri temsilcimize ulaşmanız gerekmektedir

3. Ürün iadesini nasıl gerçekleştirebilirim?

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğinizde iade formu bölümünden gerekli bölümleri doldurup anlaşmalı kargo firmasıyla ürünü tekrardan magazamıza kargolamanız gerekmektedir.

4. Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Almak istediğiniz ürün sayfasında bulunan Hemen Al seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkacak olan Satın Alma Yöntemi ekranına aktif olarak kullandığınız bir eposta adresinizi yazın.

Önemli! Alışveriş ile ilgili bütün bilgiler (kargo takip numarası, ödeme bilgileri vb.), kullandığınız eposta adresine gönderilecektir. Bu nedenle aktif bir eposta adresi seçmeniz önemlidir.

5. Ödeme seçenekleri nelerdir?

Telefonju.com.tr’de ödemelerinizi kredi kartı, banka (ATM) kartı, sanal kart ve kredi/banka kartlarınızda biriken bonus ile yapabilirsiniz. Aynı zamanda  kapıda ödeme, EFT, havale vb. ödemeler ile ödeme yapabilir siparişinizi güvenle verebilirsiniz.

6. Kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi?

Kart bilgileriniz, saklanmamaktadır. Bu nedenle, kartınız bilginiz dışında kullanılamaz. Satın alınan bir ürünün bedelinin tekrar tahsil edilmesi, Telefonju.com.tr 'nin ve bankaların teknik alt yapısı tarafından engellenmektedir.

7. Telefonju.com.tr’de kredi kartı/banka kartı kullanmanın riski var mıdır?

İnternet üzerinden kredi kartı/ banka kartı kullanarak alışveriş yapmak, herhangi bir mağazadan kredi kartıyla/ banka kartıyla alışveriş yapmaktan daha güvenlidir.

Bir mağazada veya restoranda, kredi kartınızı/banka kartınızı ödeme için bir başkasına vermeniz daha risklidir.

Telefonju.com.tr ’de kart numaranızı lisanslı özel bir şifreleme ile ilgili bankaya aktarır. Bankadan gelen cevaba göre işlem gerçekleştirilir.

8. Nasıl yardım alabilirim?

Telefonju.com.tr kullanıcılarına en iyi şekilde müşteri

hizmeti sağlar. Sorunuzun cevabına veya çözümüne yardım sayfalarından ulaşamadığınızda, Müşteri Hizmetleri linklerinden 7 gün 24 saat mesaj yoluyla hizmet veren Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz.