Menu
Your Cart

Turkcell Telefon Bataryası

Turkcell Telefon Bataryası Aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar. Turkcell Telefon Bataryası Ürünlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Üstelik memnun kalmadığınız Turkcell Telefon Bataryası ürünlerini 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.
Üretici: Turkcell Model: 1371
Turkcell T40 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
79,90TL
Üretici: Turkcell Model: 1171
Turkcell T60 Batarya Pil 2 Yıl Garanti   Batarya; * Li-on teknolojisi, * Yüksek kalite  Özelliklerine sahiptir.  Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar. Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler. Bataryanın kapasitesi Standby ve..
79,90TL
Üretici: Turkcell Model: 1175
Turkcell T30 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
79,90TL
Üretici: Turkcell Model: 1173
Turkcell T20 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
79,90TL
Üretici: Turkcell Model: 1174
Turkcell T11 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
79,90TL
Üretici: Turkcell Model: 1172
Turkcell T10 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
79,90TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)