Menu
Your Cart

Turkcell Telefon Bataryası

Üretici: Turkcell Model: 1371
Turkcell T40 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
40,51TL
Üretici: Turkcell Model: 1171
Turkcell T60 Batarya Pil 2 Yıl Garanti   Batarya; * Li-on teknolojisi, * Yüksek kalite  Özelliklerine sahiptir.  Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar. Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler. Bataryanın kapasitesi Standby ve..
53,88TL
Üretici: Turkcell Model: 1175
Turkcell T30 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
43,42TL
Üretici: Turkcell Model: 1173
Turkcell T20 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
43,42TL
Üretici: Turkcell Model: 1174
Turkcell T11 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
43,42TL
Üretici: Turkcell Model: 1172
Turkcell T10 Batarya PilBatarya;* Li-on teknolojisi,* Yüksek kalite Özelliklerine sahiptir. Uzun süreli bekleme ve konuşma süresi sağlar.Bataryanın performansını kapasitesi ve kullanım ömrü belirler.Bataryanın kapasitesi Standby ve Konuşma süreleri belirler.Yurtdışından paralel ithalat ile..
43,42TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)