Menu
Your Cart

Xiaomi Mİ 8 Lite Ekran Koruyucu

Xiaomi Mİ 8 Lite Ekran Koruyucu Aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar. Xiaomi Mİ 8 Lite Ekran Koruyucu Ürünlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Üstelik memnun kalmadığınız Xiaomi Mİ 8 Lite Ekran Koruyucu ürünlerini 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.
Üretici: Olix Model: 551661
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Tempered Glass:Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur. Çizilmeye Dayanıklı:Sertliği 8-9H?dir, bıç..
34,90TL
Üretici: Olix Model: 531525
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​BUFF VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ; NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filml..
39,90TL
Üretici: Olix Model: 530910
​​​​​​​​​​​​​​​ZORE BLUE NANO TEMPERED SCREEN PROTECTORBUFF  VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ;BLUE NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. T..
40,90TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)