Menu
Your Cart

Xiaomi Mi 9 Lite Ekran Koruyucu

Xiaomi Mi 9 Lite Ekran Koruyucu Aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar. Xiaomi Mi 9 Lite Ekran Koruyucu Ürünlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Üstelik memnun kalmadığınız Xiaomi Mi 9 Lite Ekran Koruyucu ürünlerini 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.

Üretici: Zore Model: 60021095
* Ekranı Tam Kaplar* İnce yapılıdır.* Ekranınızı kirden, tozdan ve çizilmelere karşı korur.* Lazer kesimlidir, telefonunuza bire bir uyum sağlar.  * Dokunmatik ekranda hassasiyeti etkilemez. * Ekranda cam farkedimez,dokunmatik ekranı doğal görünümünü korur* Özel malzemeden yapılmış ca..
34,90TL
Üretici: Olix Model: 60018743
​​​​​​​​​​​​​​​​BUFF VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ; NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha i..
39,90TL
Üretici: Zore Model: 60018736
FULL NANO ÖZELLİĞİ SAYESİNDE EKRANDAKİ EĞİMLERE YAPIŞMAKTADIR.MODELLERE GÖRE RENK SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.ULTRA ESNEKÜST DÜZEY EKRANA YAPIŞMA ÖZELLİĞİTempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu ..
49,90TL
Üretici: Olix Model: 60018507
​​​​​​​​​​​​​Ürünün tamamı camdır.Ekranın tamamını Kaplar kavisli bölümler dahilGerçek 9H Sağlamlık, kenarların kırılma olasılığı diğer camlara karşı daha düşüktür.Uzun ömürlüdür.Maximum seviyede çizilmeleri önler.Isı, şok ve kimyasal etkilere karşı koruma sağlar.Plastik koruyuculardan farklı olarak..
34,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)