Menu
Your Cart

Xiaomi Mİ A2 Lite Ekran Koruyucu

Xiaomi Mİ A2 Lite Ekran Koruyucu Aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar. Xiaomi Mİ A2 Lite Ekran Koruyucu Ürünlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Üstelik memnun kalmadığınız Xiaomi Mİ A2 Lite Ekran Koruyucu ürünlerini 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.
Üretici: Olix Model: 530510
​​​​​​​​​​​​​​​BUFF VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ; NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden da..
39,90TL
Üretici: Olix Model: 530513
​​​​​​​​​​ZORE BLUE NANO TEMPERED SCREEN PROTECTORBUFF  VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ;BLUE NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefo..
40,90TL
Üretici: Zore Model: 3836
Özellikler:buff ve cam karışımı, nano glass telefon ekran koruyucuultra incedir.kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştirtelefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur.çizilmeye dayanıklıdır.sertliği 9H dir, bıçakanahtar gibi k..
39,90TL
Üretici: Zore Model: 3831
Özellikler:Telefonunuzun Ekranını Tam Kaplarİnce yapılıdır.Ekranınızı kirden, tozdan ve çizilmelere karşı korur.Lazer kesimlidir, telefonunuza bire bir uyum sağlar.  Dokunmatik ekranda hassasiyeti etkilemez. Ekranda cam farkedimez,dokunmatik ekranı doğal görünümünü korurÖzel malzemede..
40,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)