Menu
Your Cart

Xiaomi Redmi 8A

Xiaomi Redmi 8A Aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar. Xiaomi Redmi 8A Ürünlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Üstelik memnun kalmadığınız Xiaomi Redmi 8A ürünlerini 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.

Üretici: Olix Model: 60021088
​​​​​​​​​​​​​​​​BUFF VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ; NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha i..
18,90TL
Üretici: Zore Model: 60021040
FULL NANO ÖZELLİĞİ SAYESİNDE EKRANDAKİ EĞİMLERE YAPIŞMAKTADIR.MODELLERE GÖRE RENK SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.ULTRA ESNEKÜST DÜZEY EKRANA YAPIŞMA ÖZELLİĞİTempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu ..
49,90TL
Üretici: Zore Model: 60018750
ZORE BLUE NANO TEMPERED SCREEN PROTECTORBUFF  VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ;BLUE NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tü..
17,90TL
Üretici: Olix Model: 60018514
​​​​​​​​​​​​​Ürünün tamamı camdır.Ekranın tamamını Kaplar kavisli bölümler dahilGerçek 9H Sağlamlık, kenarların kırılma olasılığı diğer camlara karşı daha düşüktür.Uzun ömürlüdür.Maximum seviyede çizilmeleri önler.Isı, şok ve kimyasal etkilere karşı koruma sağlar.Plastik koruyuculardan farklı olarak..
34,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)