Menu
Your Cart

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Koruyucu

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Koruyucu Aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar. Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Koruyucu Ürünlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Üstelik memnun kalmadığınız Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Koruyucu ürünlerini 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.
Üretici: Zore Model: 14617350
Mat yüzeyi sayesindemükemmel bir dokunma hissi verirMobil oyunlardakullanım kolaylığı ve rahat kontrol sağlarCam ekran koruyucudeğildir, esnek bir yapıya sahiptirKenar kısımlarıkavisli bir yapıdadırCihazınızın ekranınıkapatarak, ekranınızın çizilmesini ve zarar görmesini engellerDarbe emici özelliği..
45,90TL
Model: 14617107
Mat yüzeyi sayesindemükemmel bir dokunma hissi verirMobil oyunlardakullanım kolaylığı ve rahat kontrol sağlarCam ekran koruyucudeğildir, esnek bir yapıya sahiptirIşık geçirgenliği camekran koruyucularına göre çok daha yüksektir Yüksek saydamlıkta termoplastik bir polimerolup saydamlığı, estetik..
49,90TL
Üretici: Zore Model: 14616780
Cam ekran koruyucudeğildir, esnek bir yapıya sahiptirIşık geçirgenliği camekran koruyucularına göre çok daha yüksektirYüksek saydamlıkta termoplastik bir polimerolup saydamlığı, estetik ve çizilme dayanıklılığından dolayı cam ekrankoruyucularına göre daha hafif bir ekran koruyucudurKenar kısımlarıka..
49,90TL
Üretici: Zore Model: 14603520
Yumuşak bir yapıya sahip olduğundan cihazınızın yüzeyini daha iyi kavrar.Silikon yapısı sayesinde çizik oluşumunu engeller darbe absorve özelliğine sahiptir.Cam ekran koruyucu değildir.Cihazınızın ekran tasarımına uygun olarak üretilmiştir ve eğimleri kapatır.Uzun ömürlü ve kalitelidir.Ürün Özellikl..
29,90TL
Üretici: Olix Model: 60029688
​Kamera lens koruyucu film0,2mm incelik.Kamera camınızın çizilmesini ve gelebilecek darbelere karşı zarar görmesini engeller.Kamera çözünürlüğünüzü değiştirmezTozdan korurTam kaplama yaparak birebir uyum sağlar...
39,90TL
Üretici: Zore Model: 60015223
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ZORE BLUE NANO TEMPERED SCREEN PROTECTORBUFF  VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ;BLUE NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darb..
40,90TL
Üretici: Zore Model: 60015209
FULL NANO ÖZELLİĞİ SAYESİNDE EKRANDAKİ EĞİMLERE YAPIŞMAKTADIR.MODELLERE GÖRE RENK SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.ULTRA ESNEKÜST DÜZEY EKRANA YAPIŞMA ÖZELLİĞİTempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu ..
49,90TL
Üretici: Olix Model: 012727
Ürünün tamamı camdır.Ekranın tamamını Kaplar kavisli bölümler dahilGerçek 9H Sağlamlık, kenarların kırılma olasılığı diğer camlara karşı daha düşüktür.Uzun ömürlüdür.Maximum seviyede çizilmeleri önler.Isı, şok ve kimyasal etkilere karşı koruma sağlar.Plastik koruyuculardan farklı olarak, cam oluşu s..
69,90TL
Üretici: Zore Model: 60012710
BUFF VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ; NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur.Çizilme..
39,90TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)