Menu
Your Cart

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Koruyucu

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Koruyucu Aksesuarlarında kaçırılmayacak fırsatlar. Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Koruyucu Ürünlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Üstelik memnun kalmadığınız Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Koruyucu ürünlerini 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.
Üretici: Zore Model: 14617367
Mat yüzeyi sayesindemükemmel bir dokunma hissi verirMobil oyunlardakullanım kolaylığı ve rahat kontrol sağlarCam ekran koruyucudeğildir, esnek bir yapıya sahiptirKenar kısımlarıkavisli bir yapıdadırCihazınızın ekranınıkapatarak, ekranınızın çizilmesini ve zarar görmesini engellerDarbe emici özelliği..
45,90TL
Üretici: Zore Model: 14617237
Cam ekran koruyucudeğildir, esnek bir yapıya sahiptirKenar kısımlarıkavisli bir yapıdadırCihazınızın ekranınıkapatarak, ekranınızın çizilmesini ve zarar görmesini engellerDarbe emici özelliğisayesinde cihazınızın ekranını darbelere ve düşmelere karşı korurOptik özelliklerisayesinde ekran renkleriniz..
41,90TL
Üretici: Zore Model: 14617220
Cam ekran koruyucudeğildir, esnek bir yapıya sahiptirKenar kısımlarıkavisli bir yapıdadırCihazınızın ekranınıkapatarak, ekranınızın çizilmesini ve zarar görmesini engellerDarbe emici özelliğisayesinde cihazınızın ekranını darbelere ve düşmelere karşı korurOptik özelliklerisayesinde ekran renkleriniz..
41,90TL
Model: 14617114
Mat yüzeyi sayesindemükemmel bir dokunma hissi verirMobil oyunlardakullanım kolaylığı ve rahat kontrol sağlarCam ekran koruyucudeğildir, esnek bir yapıya sahiptirIşık geçirgenliği camekran koruyucularına göre çok daha yüksektir Yüksek saydamlıkta termoplastik bir polimerolup saydamlığı, estetik..
49,90TL
Üretici: Zore Model: 14616797
Cam ekran koruyucudeğildir, esnek bir yapıya sahiptirIşık geçirgenliği camekran koruyucularına göre çok daha yüksektirYüksek saydamlıkta termoplastik bir polimerolup saydamlığı, estetik ve çizilme dayanıklılığından dolayı cam ekrankoruyucularına göre daha hafif bir ekran koruyucudurKenar kısımlarıka..
49,90TL
Üretici: Zore Model: 14603513
Yumuşak bir yapıya sahip olduğundan cihazınızın yüzeyini daha iyi kavrar.Silikon yapısı sayesinde çizik oluşumunu engeller darbe absorve özelliğine sahiptir.Cam ekran koruyucu değildir.Cihazınızın ekran tasarımına uygun olarak üretilmiştir ve eğimleri kapatır.Uzun ömürlü ve kalitelidir.Ürün Özellikl..
29,90TL
Üretici: Olix Model: 60029695
​Kamera lens koruyucu film0,2mm incelik.Kamera camınızın çizilmesini ve gelebilecek darbelere karşı zarar görmesini engeller.Kamera çözünürlüğünüzü değiştirmezTozdan korurTam kaplama yaparak birebir uyum sağlar...
39,90TL
Üretici: Zore Model: 60021064
ZORE BLUE NANO TEMPERED SCREEN PROTECTORBUFF  VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ;BLUE NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tü..
40,90TL
Üretici: Olix Model: 0012734
Ürünün tamamı camdır.Ekranın tamamını Kaplar kavisli bölümler dahilGerçek 9H Sağlamlık, kenarların kırılma olasılığı diğer camlara karşı daha düşüktür.Uzun ömürlüdür.Maximum seviyede çizilmeleri önler.Isı, şok ve kimyasal etkilere karşı koruma sağlar.Plastik koruyuculardan farklı olarak, cam oluşu s..
69,90TL
Üretici: Zore Model: 0012659
BUFF VE CAM (TEMPERLİ) EKRAN KORUYUCU KARIŞIMI ; NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur.Çizilme..
39,90TL
Üretici: Zore Model: 012703
FULL NANO ÖZELLİĞİ SAYESİNDE EKRANDAKİ EĞİMLERE YAPIŞMAKTADIR.MODELLERE GÖRE RENK SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.ULTRA ESNEKÜST DÜZEY EKRANA YAPIŞMA ÖZELLİĞİTempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu ..
49,90TL
Üretici: Zore Model: 0012697
* Ekranı Tam Kaplar* İnce yapılıdır.* Ekranınızı kirden, tozdan ve çizilmelere karşı korur.* Lazer kesimlidir, telefonunuza bire bir uyum sağlar.  * Dokunmatik ekranda hassasiyeti etkilemez. * Ekranda cam farkedimez,dokunmatik ekranı doğal görünümünü korur* Özel malzemeden yapılmış ca..
34,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)