Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik
Phone
Hafta içi
10:00 - 17:00

0850 532 9868

Ürün Kategorileri
media
Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık insanların günlük yaşamlarına pek çok farklı yenilik yerleşmeye başladı. Böylelikle de geçmiş dönemlerde kullanılmakta olan ürünler yerlerini birbirinden farklı ürünlere bırakmaya başlamış oldu. Xiaomi markası akıllı ürünler üretme konusunda oldukça kısa bir süre içerisinde adından söz ettirmeyi başardı. Birbiri ardına ortaya koymakta olduğu yeni ürünler ile beraber sektöründeki lider isimlerden biri olan Xiaomi Mi Band 3 akıllı bileklik modeli ile de neden böylesine fazla tercih edildiğini ortaya koyuyor. Bileklik, bir önceki model olan Mi Band 2’ye oranla çok daha büyük ve bununla beraber yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahip. Üstelik var olan tüm geliştirmelerin yanı sıra pil süresi de 20 gün gibi oldukça uzun bir süre. 

Bilekliğin ekranı 0.78 inç büyüklüğünde ve OLED. Var olan dokunmatik desteği ile birlikte bildirimleri kullanıcılara öncekinden çok daha gelişmiş şekilde göstermesinin yanı sıra bildirimler arasında yapılacak olan geçiş kullanıcılara çok daha kolay bir şekilde sunuluyor. Ekranın genişlemesi ile beraber ise kullanıcılar anlık mesaj gönderebilmelerinin yanı sıra arayan kişinin kimliğine bakma ve istenildiği takdirde aramayı reddetme, ekrandan hava durumuna bakma, alarma bakarak bunu kapatma gibi birçok farklı özellik de Mi Band 3 akıllı bileklik üzerinden insanlara sunulmakta olan özellikler arasında kendine yer buluyor. 

Bunların yanı sıra bir önceki modelde olduğu gibi Xiaomi Mi Band 3 akıllı bileklik içerisinde başta nabız ölçer olmak üzere koşu mesafesi, uyku takibi, adım sayar, hareketsiz kalma tarzındaki etkinliklerin takibi de sorunsuz bir şekilde yapılabiliyor. 50 metreye kadar su sızdırmama özelliği ve uygun fiyatı, bu ürünün en çok satan akıllı bileklik olması konusunda oldukça etkili olduğunu söylemek mümkün. Ağırlıklı olarak sportif faaliyetler için geliştirilmiş olsa da Mi Band 3 akıllı bileklik bununla beraber günlük kullanımlarda da pratikliliği oldukça etkili bir şekilde ortaya koyuyor.  Suya dayanıklı olmasının yanı sıra var olan toza dayanıklılığı ile beraber istenilen her yerde herhangi bir sorun ortaya çıkmadan rahatlıkla kullanılabiliyor. 

Akıllı cep telefonları ile Bluetooth teknolojisi üzerinden iletişim kurmakta olan Mi Band 3 akıllı bileklik; Android 4.3 işletim sistemine sahip olan Android cep telefonları ile İphone 4.5 üstü modeller ile de uyumludur. Dolayısıyla kullanıcılar uygun akıllı cep telefonları ile kullanılması sonrasında pek çok farklı işlemi yalnızca bilekliklerini kullanarak pek çok farklı işlemi kolaylıkla yapma olanağına sahipler. Siyah, kırmızı ve mavi renkte hazırlanmış olan bu akıllı bileklikler başta sporcu gençler olmak üzere her yaştan insanın günlük yaşamlarında rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Böylece artık tek bir akıllı bileklik kullanılarak düşünülenden çok daha farklı işlemler oldukça kolay bir şekilde yalnızca tek bir bilekliğin kullanılması ile gerçekleştirilmiş olacaktır. 

Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Mail adresiniz paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*